R.K.S.V. Pancratius

Eshly Bakker en Merel van Dongen winnen met Oranje

Onder 16 ruim langs jongens SCW
Zoals uit onderstaand verslag blijkt is voor Eshly en Merel de voetbalvakantie nog niet aangebroken. Deze twee speelsters van de B-selectie van Pancratius zijn nog volop bezig  en hebben nog een fantastisch toernooi in het vooruitzicht.

Onderstaande is afkomstig van Ons Oranje.
 
19 juni 2009 om 22:44
Het Nederlands elftal voor speelsters onder 16 jaar heeft de oefenpartij tegen de jongens van SCW C1 met 5-0 gewonnen. Het duel in Rijsenhout werd gespeeld in voorbereiding op het Nordic Tournament.

 

 

Voor Onder 16 was Eshly Bakker (Pancratius, foto) drie maal succesvol. Myrthe Moorrees (SV Venray) schoot van zo’n dertig meter binnen en ook Quinniver Lardinois (Scharn) maakte een treffer.
Het Nordic Tournament wordt gehouden in Zweden. De formatie van Maria van Kortenhof treft daarin achtereenvolgens Duitsland (29 juni), Noorwegen (30 juni) en IJsland. (2 juli). In 2008 eindigde het team van Onder 16 derde.


Nieuwsbrief

Meld u gratis aan voor de nieuwsbrief.