R.K.S.V. Pancratius

VVA/Spartaan C1 – Pancratius C2 (1-1) 3-2

VVA/Spartaan C1 – Pancratius C2

Na een tweetal weken zonder competitievoetbal moesten we deze week weer aan de bak. We hebben in de afgelopen zeker wel gevoetbald en ook leuke resultaten behaald, maar vandaag moesten we weer voor de punten en tegen een tegenstander waar een overwinning mogelijk is. Vorige wedstrijd thuis met 4-1 gewonnen dus dat geeft zeker goede verwachtingen.
Maar dan moet je het op het veld wel laten zien. En dat gebeurde deze keer niet. We begonnen zeer slap en lieten ons onder druk zetten doordat we simpelweg alle duels verloren. Duels die we gewoon te slap in gingen. En het leek wel alsof we niet wilde winnen. Langs de kant komt gelijk het uurtje korter slapen uit de kast rollen, maar daar hadden wij dan kennelijk meer last van dan de tegenstander.
We gaan met een 1-1 stand rusten. De tweede helft begint wat beter en we krijgen meer grip op de wedstrijd. We komen na 20 minuten spelen op een 1-2 voorsprong en even hebben we het gevoel dat de ban is gebroken. Maar niets is minder waar. 1 minuut later staat het meteen weer 2-2 omdat we simpelweg naar elkaar staan te kijken en niet ingrijpen als VVA/Spartaan de aanval opzet.
Na de 2-2 storten we helemaal in elkaar en vergeten we de duels te winnen, gaan we achteruit lopen en krijgt VVA/Spartaan de vrijheid om te voetballen. Uiteraard valt vlak voor tijd dan ook nog de 3-2 en gaan we met een slecht gevoel naar huis.
Dit hadden we niet hoeven verliezen! We weten hoe we kunnen voetballen en we hadden dit VVA/Spartaan op moeten rollen, maar verzuimde dit.
Ik denk dat we na een paar goede resultaten in oefenwedstrijden en een weekendje Duitsland het vizier even niet op scherp hadden staan.
Uiteraard zijn dit dingen die bij het voetbal horen, het gebeurt op alle niveau’s. Maar een heel slechte wedstrijd moet dan weer worden afgewisseld met een ijzersterke.
A.s. Donderdag avond tegen Zeeburgia C4. Als we scherp zijn kunnen we winnen. Als we 90% zijn worden we van de mat geveegd. Ik neem aan dat we dat niet willen. Kom op jongens, we willen nog wel een aantal punten pakken in die laatste wedstrijden.

Winnaars hebben een plan.
Verliezers een excuus.
Winnaars laten iets gebeuren
Verliezers wachten tot er iets gebeurt.

En ik zou voor de komende wedstrijden toch graag een goed plan maken, zodat we iets laten gebeuren. Want we kunnen veel meer dan we dit weekend hebben laten zien.


Nieuwsbrief

Meld u gratis aan voor de nieuwsbrief.