Close Menu
Meer dan een voetbalclub

Ballenactie voor seizoen '21 - '22

6 juni 2021
Ballenactie voor seizoen '21 - '22

Deze week starten we bij RKSV Pancratius met de Ballenactie. Met deze actie willen we ballen inzamelen voor onze vereniging. Help je mee?

Het huidige seizoen is qua competities helaas een verloren (corona)jaar geworden. Gelukkig heeft de jeugd wel volop door kunnen trainen. Volgend seizoen hopen we natuurlijk allemaal dat we weer gewoon ouderwets competitievoetbal kunnen spelen. Daarvoor moeten we – zoals elk jaar – weer veel nieuwe ballen aanschaffen.

----

EEN BAL DONEREN IS HEEL EENVOUDIG. KLIK OP www.ballenactie.nl/rksvpancratius 

----

100 nieuwe ballen

We hebben voor volgend seizoen 100 nieuwe ballen nodig. Iedereen die Pancratius een warm hart toedraagt kan meedoen. Via onze actielink kun je een bal doneren aan onze club. Zo willen we er samen voor zorgen dat de bal straks gewoon weer kan rollen bij Pancratius.

Doneer een hele, een halve of een kwart bal

Klik op onderstaande link om een bal te doneren. Dat kost slechts 25 euro. Wil je de club wel steunen, maar vind je 25 euro nog net iets te veel geld, dan kun je ook een halve bal of zelfs een kwart bal doneren. Wij zijn blij met alle kleine beetjes en hopen erop dat we bij elkaar 100 nieuwe ballen zullen binnenhalen met deze actie.

Hoe kan ik een bal doneren?

Een bal doneren is heel eenvoudig. Klik op de link www.ballenactie.nl/rksvpancratius en u kunt betalen via iDeal.

 

 

Wil je de actie doorsturen?

Ken je iemand anders die zou kunnen helpen? Stuur de actie gerust door!